© 2019 by Sára Rejchrtová

 Proudly created with Wix.com

SÁRA

REJCHRTOVÁ

basic info

Sára Rejchrtová | 21 let | Hradec Králové | freelancer

CO DĚLÁM

Postprodukce

Motion Grafika

Matte painting + 2.5D

Chroma Keying

2D animace

S ČÍM PRACUJU

- VIDEOMAKER-
 

STRUČNÁ HISTORIE SÁRY

... well, ne tak stručná

Zdravím a vítejte!

Pokud vás zaujal můj medailonek, nabízím pro větší zvědavce další várku informací.

Už víte, že jsem Sára, a že jsem videomaker...

Vyzkoušela jsem si již prakticky vše, a to od klasické postprodukce, editování videí  a color correction až po infrografiku, motion grafiku, matte painting, animace, či práci ve 3Dčku. Neskutečně obdivuju VFXko a takový ty cool věci, ale zatím se jen pravidelně modlím k Video Copilotu, aby mi nadělili tu knowledge, co má Andrew Kramer. Hltám každé jejich video a miluju všechny jejich pluginy. Nový plugin Nebula 3D bude totální nářez! Už aby byl tady. 

CO VÁM MŮŽU NABÍDNOUT

Ve většině svého času dělám trailery / teasery. Ale nejedná se o žádný basic trailery na filmy, dělám totiž trailery na nové knižní tituly! Ve zkratce: mezi mé hlavní projekty patří zakázky pro Knihy Dobrovský.

Mezi trailery se semtam mihne i nějaký to intro pro jejich pořad, rádiový spot, instastorka nebo postprodukce jejich natočených záběrů.

Začínám teď taktéž výrobu projektů pro nákupní centurm Futurum Hradec Králové. Tam se bude jednat o výrobu instastories s propagací obchodů, které ve Futurku jsou. 

V ČEM PRACUJU?

Jedno slovo - Áftry  („Adobe After Effects CC 2018“)

S AE mám neuvěřitelný love - hate relationship. Nicméně je to můj chlebodárce a je to přesně ten software, který zapínám dennodenně. K tomu používám neuvěřitelnou spoustu pluginů, které se mění zakázku od zakázky. Miluju Coloristu, miluju DUIK, miluju ELEMENT 3D.

Spolu s tím používám další programy z Adobe Creative Cloudu. A to konkrétně Illustrator, Photoshop, Character Animator, Audition a renderuju převážně v Media Encoderu. 

 

MRKNĚTE NA MOJI PRÁCI

 

KONTAKT

Je před vámi poslední krok, a to hodit mi sem nějakou zprávu, kontakt na vás, nebo mi dát alespoň follow na nějakých těch socials (mám třeba parádní playlisty na Spotify!).

Ráda si s vámi i zajdu sednout na něco dobrého, abychom společně mohli prodiskutovat naše možnosti.

Mějte pěkný den!
Pište, budu se těšit

POJĎME TO PROBRAT!

NEBO MI MŮŽETE POSLAT ZPRÁVU PŘES TENHLE FANCY FORMULÁŘ:

  • mail_icon
  • phone_icon
  • LinkedIn - Gray Circle
  • Instagram
  • Spotify - Gray Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now